Предупредување

JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со ID: 976

BODY SHAPER

By 
(0 votes)

SOFO „S MOVE“ е семеен производ – за родителите да опуштат мускули, активира циркулација, убрзува метаболизам и ги намалува масните наслаги на стомакот, да останат во форма и да го сочуваат телото складно, а за деца да ги заинтересира за играње и спорт, да подобри баланс, моторика и флексибилност на телото.

  • Дали сте приметиле дека кога не можете да се концентрирате по неколку часа, телото ви станува укочено и болно?
  • Дали сте ги доживеале оние денови кога не можете да се концентрирате, кога ни јакото кафе не може да ве спречи во зевање?
  • Дали сте приметиле на вашето тело наслаги од сало на местата каде што не би требало да бидат, а не е ни во степен каде тоа е здравствено и естетски подносливо?

ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

Read 771 times Last modified on Понеделник, 13 Ноември 2017 11:49

Etiam sit amet orci eget eros faucibus tincidunt. Duis leo. Sed fringilla mauris sit amet nibh. Donec sodales sagittis magna. Sed consequat, leo eget bibendum sodales, augue velit cursus nunc, quis gravida magna mi a libero. Fusce vulputate eleifend sapien.

Website: www.bdthemes.com
Login to post comments
Добредојдовте на нашиот сајт! За да можеме страницата да Ви ја прикажеме на оптимален начин, ние користиме колачиња. Доколку не го прифатите користењето на колачиња, некои делови од сајтот можеби нема да Ви бидат добро прикажани. Со понатамошното користење на страницата изјавувате дека се согласувате со употреба на колачињата.
Повеќе информации Прифаќам Oдбивам