Предупредување

JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со ID: 976

МАСАЖНА СЕДАЛКА

By 
(0 votes)

Прва масажна седалка во светот која поседува рака робот во столица за масирање која на вас ви нуди потполно уживање.
Со притискање, шиацу, тапкање, мрдање. 4 вида симулации професионална мануелна масажа со цел да го удоволи вашето совршено искуство од масажа.

Функции:

  • Специјалната рака-робот ја заменува традиционалната масажа со рака, со гмечење, шиацу, тапкање, мрдање
  • 4 вида симулации професионална мануелна масажа
  • 3 нивоа на прилагодување на интезитет на масажа
  • со копче за лесно мануелно користење
  • Незаменлив масажер и верен wellness пријател

ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

Read 651 times Last modified on Понеделник, 13 Ноември 2017 11:46

Etiam sit amet orci eget eros faucibus tincidunt. Duis leo. Sed fringilla mauris sit amet nibh. Donec sodales sagittis magna. Sed consequat, leo eget bibendum sodales, augue velit cursus nunc, quis gravida magna mi a libero. Fusce vulputate eleifend sapien.

Website: www.bdthemes.com
Login to post comments
Добредојдовте на нашиот сајт! За да можеме страницата да Ви ја прикажеме на оптимален начин, ние користиме колачиња. Доколку не го прифатите користењето на колачиња, некои делови од сајтот можеби нема да Ви бидат добро прикажани. Со понатамошното користење на страницата изјавувате дека се согласувате со употреба на колачињата.
Повеќе информации Прифаќам Oдбивам