Предупредување

JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со ID: 976

МАСАЖНА ПЕРНИЦА

By 
(0 votes)

Осетете како ви се подобрува циркулацијата и од почеток ви се враќа енергијата.
Греењето со помош на инфрацрвени зраци доведува до ефикасна масажа. Поттикнува проток на крв и лимфа, а подобрува и циркулација по природен пат.

  • Масирајте се додека чекате на семафор!
  • Масажа во движење!
  • Најпријатен начин да се ослободиме од напнатоста и од болките во рамената и во вратот!
  • Постојано масажа (24/7)

ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

Read 683 times Last modified on Понеделник, 13 Ноември 2017 11:37

Etiam sit amet orci eget eros faucibus tincidunt. Duis leo. Sed fringilla mauris sit amet nibh. Donec sodales sagittis magna. Sed consequat, leo eget bibendum sodales, augue velit cursus nunc, quis gravida magna mi a libero. Fusce vulputate eleifend sapien.

Website: www.bdthemes.com
Login to post comments
Добредојдовте на нашиот сајт! За да можеме страницата да Ви ја прикажеме на оптимален начин, ние користиме колачиња. Доколку не го прифатите користењето на колачиња, некои делови од сајтот можеби нема да Ви бидат добро прикажани. Со понатамошното користење на страницата изјавувате дека се согласувате со употреба на колачињата.
Повеќе информации Прифаќам Oдбивам